we make markets. worldwide.

 • Tereny targowe 1
 • Tereny targowe 2
 • Tereny targowe 3
 • Tereny targowe 4
 • Tereny targowe 5
 • Tereny targowe 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 1. Start
 2. Targi
 3. Ambiente Frankfurt
 4. Wyjazd na targi

 

 

 


Targi Frankfurt
   09.02-13.02 2018


Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą ofertę wyjazdu na targi Ambiente do Frankfurtu nad Menem. Przygotowaliśmy dwie opcje podróży - autokarem lub samolotem:

Oferta wyjazdu luksusowym autokarem Firmy Mazurkas na Targi Ambiente do Frankfurtu nad Menem. Wyjazd odbędzie się w terminie 7 – 12 lutego 2018, obejmując 3 dni pobytu na targach i 3 noclegi. Będzie również możliwość przelotu samolotem i dołączenia do grupy autokarowej (3 dni pobytu i 2 noclegi).
UWAGA PROMOCJA! Do 30 listopada br. mamy dla Państwa promocyjną cenę wyjazdu autokarem: 1390 zł + VAT.
Aby z niej skorzystać należy wpłacić zaliczkę 738 zł (600 zł + VAT) od osoby oraz przesłać druk zgłoszenia.
Rezerwacja następuje w momencie wpływu zaliczki na nasze konto. W przypadku rezygnacji z wyjazdu zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostałą kwotę należy wpłacić do dnia 15 stycznia 2018.
Koszt wyjazdu brutto od osoby wynosi 1657,95 zł i obejmuje:
- koszt karty wstępu na targi wraz z katalogiem targowym – 225 zł (VAT 0%)
- przejazd luksusowym autokarem (duże odstępy między siedzeniami, z tyłu wieszak na płaszcze i garnitury, klimatyzacja, DVD, WC, bar z kawą, herbatą i zimnymi napojami płatnymi u kierowcy) do Frankfurtu i z powrotem, transfery: hotel – targi - hotel, podróżny zestaw relaksacyjny: stopery do uszu, maseczka na oczy, podgłówek, ciepłe skarpety i pled; torba na materiały reklamowe.
- trzy noce w 4* Hotelu MICHEL Wetzlar w przestronnym pokoju dwuosobowym z łazienką, dla gości bezpłatnie basen, sauna, na miejscu restauracja i pub), dopłata do pokoju jednoosobowego 390 zł + 23% VAT za cały pobyt, ilość pokoi jednoosobowych ograniczona;
- śniadania - bardzo różnorodny i bogaty bufet;
- ubezpieczenie Signal Iduna obejmujące koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz assistance standard podczas podróży i pobytu za granicą;
- opiekę doświadczonego i sympatycznego pilota.

Trasa przejazdu autokaru:
Warszawa - Łódź - Piotrków Tryb.- Częstochowa- Katowice- Wrocław - Frankfurt.

Koszt wyjazdu od osoby przy zgłoszeniu po 30 listopada wyniesie 1690 zł + Vat.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, otrzymają Państwo od nas fakturę VAT, która obejmuje dwie pozycje: koszt pakietu wyjazdowego ze stawką 23% VAT oraz koszt nieopodatkowanej karty wstępu na wszystkie dni targowe.
Po zapoznaniu się z warunkami i planem wyjazdu, prosimy czytelnie wypełnić druk zgłoszenia i odesłać go faksem lub e-mailem do naszego biura wraz z potwierdzeniem dokonanego przelewu.

Szczegóły oferty TUTAJ
Plan wyjazdu TUTAJ
Druk zgłoszenia TUTAJ

Oferta przelotu liniami Lufthansa i dołączenia do naszej grupy autokarowej na Targi Ambiente do Frankfurtu. Wyjazd w terminie 9 - 11 lutego 2018 obejmuje 3 dni pobytu na targach i 2 noclegi. Wylot z Warszawy z lotniska im. Fryderyka Chopina 9 lutego o godz. 9,45. Powrót i lądowanie w Warszawie 11 lutego o godz. 22,30.

UWAGA! Do dnia 30 listopada proponujemy Państwu promocyjną cenę 2390 zł + VAT.
Aby z niej skorzystać należy wypełnić druk zgłoszenia i wpłacić zaliczkę 1230 zł (1000 zł +VAT) od osoby na konto: Targi Frankfurt nr 66 1140 2004 0000 3202 4872 8417.
Rezerwacja następuje w momencie wpływu zaliczki na nasze konto. W przypadku rezygnacji z wyjazdu zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 16 stycznia 2017 po otrzymaniu proformy faktury na dopłatę.

Koszt wyjazdu brutto wynosi 2887,95 zł (cena może ulec zmianie ze względu na aktualną, wyższą cenę biletu lotniczego) i obejmuje:
- koszt karty wstępu na targi wraz z katalogiem targowym – 225,00 zł (VAT 0%),
- cena imiennego biletu lotniczego na trasie Warszawa – Frankfurt – Warszawa (UWAGA! Bilet bezzwrotny, bez możliwości zmian terminu, godziny przelotu, ewentualna zmiana nazwiska 600 zł);
- transfery hotel- targi – hotel luksusowym autokarem z grupą autokarową:,
- dwie noce w 4* Hotelu Michel (zmiana nazwy hotelu Mercure w Wetzlar) w przestronnym pokoju dwuosobowym z łazienką, dla gości bezpłatnie basen, sauna i siłownia, na miejscu restauracja i pub, dostęp do internetu); możliwość noclegów w pokoju jednoosobowym po dopłacie 250 zł za cały pobyt, ilość pokoi jednoosobowych ograniczona.
- śniadania - bardzo różnorodny i bogaty bufet;
- ubezpieczenie Signal Iduna obejmujące koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz assistance standard podczas podróży i pobytu za granicą;
- opiekę doświadczonego pilota;

Koszt wyjazdu od osoby przy zgłoszeniu po 30 listopada wyniesie 2690 zł + Vat.


Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, otrzymają Państwo od nas fakturę VAT, która obejmuje dwie pozycje: koszt pakietu wyjazdowego ze stawką 23% VAT oraz koszt nieopodatkowanej karty wstępu na wszystkie dni targowe.
Po zapoznaniu się z warunkami i planem wyjazdu, prosimy czytelnie wypełnić druk zgłoszenia, a następnie odesłać e-mailem do naszego biura wraz z potwierdzeniem dokonanego przelewu. Wyjazd zrealizujemy przy udziale co najmniej 35 osób (łącznie w grupie jadącej autokarem i dolatującej samolotem).

Szczegóły oferty TUTAJ
Druk zgłoszenia TUTAJ

 --ZAKUP BILET LUB WYJAZD-- --> -->