we make markets. worldwide.

 • Tereny targowe 1
 • Tereny targowe 2
 • Tereny targowe 3
 • Tereny targowe 4
 • Tereny targowe 5
 • Tereny targowe 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 1. Start
 2. Targi
 3. Automechanika Shanghai
 4. Wyjazd na targi

 


Szanghaj, Chiny
03.12-06.12 2019

 

Z przyjemnością chcemy zaproponować Państwu wyjazd na targi Automechanika Shanghai, które odbędą się w terminie: 03-06.12.2019. w najnowszym, największym na świecie centrum targowym  National Exhibition and Convention Center (Shanghai) (NECC). Automechanika Shanghai to obecnie największa na świecie, międzynarodowa impreza branży techniki motoryzacyjnej z liczbą  6.500 wystawców z 42 krajów oraz 160.000 odwiedzających branżystów. 


Koszt 7-dniowego wyjazdu
w terminie 1–7 grudnia 2019 wynosi: 9.990 zł / os. z zakwaterowaniem w pokoju dwuosobowym lub w pokoju jednoosobowym 11.790 zł /os.  (podatek: 0 % VAT).  Ceny te obowiązują do 15 września, potem z uwagi na warunki rezerwacji hotelowej i lotniczej będą wyższe o 700 zł/os.

Koszt wyjazdu  obejmuje:

- 5 dób w  4* hotelu (pokoje z łazienką i klimatyzacją),
- przelot do Szanghaju i z powrotem liniami  Lufthansa. Szczegóły przelotu zostaną określone  w momencie zgłoszenia kompletu uczestników,
- transfery autokarem wg programu,
- opiekę osoby z Przedstawicielstwa Targów Frankfurt  w Polsce oraz anglojęzycznego pilota,
- posiłki wg programu (Ś - śniadanie, O - obiadokolacja) wraz z jedną szklanką piwa bądź napoju bezalkoholowego typu soft drink do obiadokolacji,
 - bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie, napiwki dla lokalnego pilota i kierowców (4 USD na dzień od osoby),
- wizę do Chin,
- ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

Wyjazd realizujemy przy udziale minimum 10 osób. Ilość miejsc ograniczona.

 

Program wyjazdu na targi Automechanika Shanghai:

1 dzień (01.12. niedziela) - wylot z Warszawy (liniami Lufthansa);

2 dzień (02.12. poniedziałek) - Szanghaj (O) - Przylot do Szanghaju. Transfer do hotelu. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Szanghaju.

3 dzień (03.12. środa)  Szanghaj (Ś, O) - Śniadanie w hotelu. Transfer hotel – targi – hotel. Odbiór przez przewodnika grupy wejściówek na targi oraz wprowadzenie gości na teren targów.  Kolacja w restauracji lokalnej. Powrót i nocleg w hotelu

4 dzień (04.12. czwartek) (Ś, O) Śniadanie w hotelu.Transfer hotel – targi – hotel. Kolacja w restauracji lokalnej. Powrót do hotelu. Nocleg w Szanghaju.

5 dzień (05.12. piątek) (Ś,O) Śniadanie w hotelu. Przejazd do miasteczka na wodzie Zhujiajiao. Rejs łódkami po kanałach. Czas wolny. Powrót do Szanghaju i do hotelu. Kolacja w restauracji lokalnej.  Powrót do hotelu. Nocleg w Szanghaju.

Lub alternatywnie pobyt na targach z dojazdem metrem. 

6 dzień (06.12. sobota) Szanghaj (Ś, O) - Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Świątyni Nefrytowego Buddy. Wizyta w założonym w XVI w. Ogrodzie Yu oraz w pobliskim Miasteczku Handlowym Yuyuan, zwanym starym miastem.  Wizyta w nowoczesnej dzielnicy Szanghaju – Pudong oraz wjazd szybką windą na położony na wysokości 263 m taras widokowy Wieży Telewizyjnej „Perła Orientu”, skąd rozpościera się wspaniały widok na miasto. Spacer po bulwarze nad rzeką Huangpu – słynnym Bundzie oraz po rozświetlonej, kolorowej i pełnej życia ulicy Nankińskiej. Wieczorem występy akrobatów chińskich - wspaniałego, miejscami zapierające dech w piersiach przedstawienie (tradycje akrobatyczne w Chinach liczą ponad 2000 lat). Kolacja w restauracji lokalnej. Powrót i nocleg w hoteluŚniadanie w hotelu. Przejazd do miasteczka na wodzie Zhujiajiao. Rejs łódkami po kanałach. Czas wolny. Powrót do Szanghaju i do hotelu. Kolacja w restauracji lokalnej.  Powrót do hotelu. Nocleg w Szanghaju.

7 dzień (07.12. niedziela) (Ś) Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko kolejką Maglew, wylot. 


Cena nie obejmuje:

Dodatkowych napojów do posiłków, udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania, Ewentualnych opłaty za fotografowanie i filmowanie, usług tragarzy na dworcach kolejowych, lotniskach oraz w hotelach.

 

UWAGI: Cena może ulec zmianie w przypadku zmian cen w Chinach, zmiany kursu yuana, zmiany kursu USD, wzrostu cen biletów lotniczych, ew. zmian w programie.

• Ś- śniadania, O - obiadokolacje.

• Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

• Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14 i trwa do godz. 12 dnia następnego. Wcześniejsze zakwaterowanie w dniu przybycia do hotelu jest możliwe jedynie w przypadku dostępności pokoi hotelowych i zgody hotelu. Brak możliwości zakwaterowania przed rozpoczęciem się doby hotelowej nie stanowi wady usługi.

• Podana standaryzacja hoteli jest kategoryzacją lokalną.

• W wyjątkach sytuacjach biuro zastrzega sobie prawo do zmiany podanych hoteli na inne o takim samym lub wyższym standardzie.


BARDZO WAŻNE! Wymagania dot. paszportu:

• W celu uzyskania wizy chińskiej paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z Chin oraz posiadać co najmniej sześć wolnych stronę na wizę.

• Dokumenty potrzebne do uzyskania wizy: wypełniony on line wniosek wizowy i wydrukowany, paszport oraz 

DWIE AKTUALNE KOLOROWE FOTOGRAFIE WNIOSKODAWCY W FORMIE PAPIEROWEJ (na papierze fotograficznym)

• Wymogi zdjęcia: zdjęcie musi być biometryczne z twarzą na wprost, na białym tle, uszy odkryte, bez okularów, ramiona widoczne. Wymiary zdjęcia 3,5 cm na 4,5 cm. Nie może być to zdjęcie jak do wizy amerykańskiej – mała głowa. 

NOWOŚĆ: Wniosek wizowy do Chin należy wypełnić online:

 https://bio.visaforchina.org/#/nav/quickSelection?visacenterCode=WAW2&request_locale=en_US&site_alias=WAW2_EN 

 

UWAGA: Jeśli nazwisko składa się z dwóch członów i połączone jest myślnikiem to proszę wpisać we wniosku bez myślnika   (np. mamy w paszporcie Kowalska-Nowak; wpisujemy we wniosku Kowalska Nowak).

Po wypełnieniu wniosku proszę wydrukować całość załącznika. Należy złożyć podpis na stronie potwierdzającej przyjęcie aplikacji  i na ostatniej stronie wniosku w punkcie 9.1A. 

Dokumenty należy dostarczyć do naszego biura najpóźniej do 31 października.

• Cena wyjazdu obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą (KL)  i pomoc w podróży (assistance) do 100 000 PLN następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 10 000 PLN oraz kosztów utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 1000 PLN.


Szczegóły oferty TUTAJ
Druk zgłoszenia udziału w wyjeździe TUTAJW sprawie szczegółów, prosimy o kontakt z Panią Dorotą Idzikowską:
(22) 4943201 Dorota.Idzikowska@poland.messefrankfurt.com