we make markets. worldwide.

 • Tereny targowe 1
 • Tereny targowe 2
 • Tereny targowe 3
 • Tereny targowe 4
 • Tereny targowe 5
 • Tereny targowe 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 1. Start
 2. Targi
 3. Automechanika Frankfurt
 4. Wyjazd na targi

 


Targi Frankfurt
11.09-15.09 2018


Z przyjemnością przedstawiamy po raz kolejny Państwu naszą ofertę wyjazdu  na Targi Automechanika do Frankfurtu nad Menem. Proponujemy dwie opcje: wyjazd autokarem lub przelot samolotem:


Autokar:

Wyjazd luksusowym autokarem w terminie 9-14 września 2018 obejmuje 3 dni pobytu na targach i 3 noclegi.
UWAGA PROMOCJA! Do 11 czerwca br. mamy dla Państwa promocyjną cenę wyjazdu autokarem: 1490 zł + VAT.
Łączny koszt wyjazdu brutto od osoby w cenie promocyjnej wynosi 1783,25 zł i obejmuje:
- koszt karty wstępu na targi wraz z katalogiem targowym – 215 zł (VAT 0%)
- przejazd luksusowym autokarem (duże odstępy między siedzeniami, z tyłu wieszak na płaszcze i garnitury, klimatyzacja, DVD, WC, bar z kawą, herbatą i zimnymi napojami płatnymi u kierowcy) do Frankfurtu i z powrotem, transfery: hotel- targi–hotel, podróżny zestaw relaksacyjny: stopery do uszu, maseczka na oczy, podgłówek, ciepłe skarpety i pled; torba na materiały reklamowe.
- trzy noce w 4* Hotelu Michele w Wetzlar ( w przestronnym pokoju dwuosobowym z łazienką, dla gości bezpłatnie basen, sauna, siłownia, dostęp do internetu), możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego 490 zł + VAT za cały pobyt, ilość pokoi jednoosobowych ograniczona;
- śniadania - bardzo różnorodny i bogaty bufet;
- ubezpieczenie Signal Iduna obejmujące koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz assistance standard podczas podróży i pobytu za granicą;
- opiekę doświadczonego i sympatycznego pilota.
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Jedzie tylko jeden autokar.

Po 11 czerwca cena od osoby wzrośnie do kwoty 1690 zł + Vat.
Proponowana trasa przejazdu autokaru: Warszawa – Łódź - Piotrków Tryb. - Częstochowa – Katowice – Wrocław - Frankfurt.
Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, otrzymają Państwo od nas fakturę VAT, która obejmuje dwie pozycje: koszt pakietu wyjazdowego ze stawką 23% VAT oraz koszt nieopodatkowanej karty wstępu na wszystkie dni targowe.
Po zapoznaniu się z warunkami i planem wyjazdu, prosimy czytelnie wypełnić druk zgłoszenia i odesłać go faksem lub e-mailem do naszego biura wraz z potwierdzeniem dokonanego przelewu. Wyjazd zrealizujemy przy udziale co najmniej 35 osób.
Dla grup liczących ponad 20 osób zrealizujemy wyjazd wg indywidualnego zamówienia, w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły oferty TUTAJ
Plan wyjazdu TUTAJ
Druk zgłoszenia TUTAJ


Samolot:

Oferta przelotu liniami Lufthansa i dołączenia do naszej grupy autokarowej na Targi Automechanika do Frankfurtu nad Menem. Wyjazd w terminie 11-13 września 2018 obejmuje 3 dni na targach i 2 noclegi.
Wylot z Warszawy 11 września godz. 7,10; wylo t z Frankfurtu 13 września godz. 20,45.Możliwość zamówienia biletów z innego miasta.

UWAGA PROMOCJA! Do 11 czerwca br. mamy dla Państwa promocyjną cenę : 2390 zł + VAT.

Łączny koszt wyjazdu z kartą wstępu i katalogiem targowym z zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym wynosi brutto 2890,25 zł i obejmuje:
- koszt karty wstępu na targi wraz z katalogiem targowym – 215,00 zł (VAT 0%),
- cena imiennego biletu lotniczego na trasie Warszawa – Frankfurt – Warszawa (bilet bezzwrotny, bez możliwości zmian terminu i godziny przelotu, ewentualna zmiana nazwiska 550 zł);
- transfery hotel- targi – hotel luksusowym autokarem z grupą autokarową:,
- dwie noce w 4* Hotelu Michele (zmiana nazwy hotelu Mercure w Wetzlar (w przestronnym pokoju dwuosobowym z łazienką, dla gości bezpłatnie basen, jacuzzi, sauna i kręgielnia, na miejscu pub, dostęp do internetu); możliwość noclegów w pokoju jednoosobowym po dopłacie 290 zł za cały pobyt, ilość pokoi jednoosobowych ograniczona.
- śniadania - bardzo różnorodny i bogaty bufet;
- ubezpieczenie Signal Iduna obejmujące koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz assistance standard podczas podróży i pobytu za granicą;
- opiekę doświadczonego pilota;

Rezerwacja jest dokonana po wpłacie zaliczki 1230 zł (1000 zł +VAT) od osoby na konto: Targi Frankfurt nr 66 1140 2004 0000 3202 4872 8417. W przypadku rezygnacji z wyjazdu zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostałą kwotę należy wpłacić po otrzymaniu proformy faktury na dopłatę do 8 grudnia 2017.

Koszt wyjazdu od osoby przy zgłoszeniu po 11 czerwca wyniesie 2690,00 zł + Vat.
Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, otrzymają Państwo od nas fakturę VAT, która obejmuje dwie pozycje: koszt pakietu wyjazdowego ze stawką 23% VAT oraz koszt nieopodatkowanej karty wstępu na wszystkie dni targowe.


Szczegóły oferty TUTAJ
Druk zgłoszenia TUTAJ


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z panią Dorotą Idzikowską pod numerem telefonu 22 49 43 201 lub o email: Dorota.Idzikowska@poland.messefrankfurt.com